Fantezi Vücut Çorabı Modelleri

Vücut Çorabı Modelleri


Fantazi Giyim Zincirli Vücut Çorabı..

Kapıda ödeme Vücut çorabı genelde fantezi iç giyimi olarak tercih edilmektedir. Vücut çorabı kadınların eşlerini etkilemek için kullandıkları bir iç giyim ürünüdür. Vücut çorabı ince ten çorabının tulum gibi tüm vücudu saran şeklidir. Vücudu gösteren bir yapıya sahip olduğu için genelde fantezi giyi..

Özel olarak tasarlanan bu ürünün arka kısmı açıktır. Elbise görünümlüdür... Paket içeriğine çorap da dahil edilmiştir...

Tek parçadan oluşan bu ürün zincir detaylıdır. Boyundan bağlamalı giyilir. Görselde görünen göğüs ucu kapatılar paket içeriğine dahil değildir. Ürün göğüsleri ve popoyu açıkta bırakacak şekilde tasarlanmıştır...

Vücut çorabı tercih edilirken size katacağı estetik görüntü kadar dikişsiz ve pamuklu olmasına da dikkat edilmelidir. Çünkü erkekler karşısında kendinden emin ve kaşınma hissini olmayan bir kadın görmek ister. Karşılarında kaşınan ve üzerindeki kıyafeti çekiştiren bir kadın görmek istemezler. O..

Sayfa 1 - 5 5 (1 sayfa)

Kapıda Ödeme Vücut Çorabı Satın Al

Kapıda Ödeme ile Fantezi Giyim satın almak istiyorsanız tam olarak doğru yerdesiniz. Kapıda Ödeme ile Fantezi Giyim hizmetimiz siz değerleri üyelerimiz için Türkiye'nin 4 bir yanına dilerseniz kapıda nakit ödeme dilerseniz kapıda kredi kartı veya kredi kartı taksit şeklinde alım yapabilirsiniz. Türkiye'nin en büyük Fantezi Giyim ürünlerinin ve kalitenin adresi olan FanteziKostum.com' dan güvenle alışveriş yapıp Premium kalite ürünlerimiz ile görünüşüne kalite katabilirsiniz.


Kredi Kartı ile Vücut Çorabı Satın Al - Taksitle Vücut Çorabı Satın Al

Kredi Kartı ile Vücut Çorabı satın almak istiyorsanız, internette güvenin tek adresi olan FanteziKostum.com' a hoş geldiniz. 7 gün 24 saat istediğiniz zamanda web sitemiz üzerinden Kredi Kartı ile Vücut Çorabı Satın Alabilirsiniz. Kredi Kartı yada Banka Kartı ile yapılan alışverişler herhangi bir ek onaya gerek kalmadan başarılı ödeme sonrasında anında onaylanır ve siparişleriniz anlık olarak işleme alınır. Sizlerde 7 gün 24 saat web sitemiz üzerinden dilerseniz banka kartı dilerseniz kredi kartı satın alabilirsiniz. Eğer isterseniz kredi kartı ile ödemelerini sitemiz üzerinden taksitlendirebilirsiniz. Ödeme ekranında size uygun olan taksit seçeneğini seçip ödemenizi daha kolaylaştırabilirsiniz. Sizlere her zaman Premium Kalite ürün sağlayan FanteziKostum.com üzerinden güvenli bir şekilde Banka Kartı yada Kredi Kartı ile ürün alabilirsiniz.


Havale / EFT / FAST ile Vücut Çorabı Satın Al

Havale EFT FAST gibi yöntemlerle Vücut Çorabı Satın Almak istiyorsanız tam olarak doğru yerdesiniz. Havale EFT FAST yöntemleri ile 7 gün 24 saat ödeme yapabilirsiniz. Ödeme ekranında Havale EFT FAST seçeneğimizi seçip çıkan banka hesaplarından sizlere uygun olan banka hesabına sepetinizin tutarını gönderebilirsiniz. Havale EFT FAST ödemeleri genelde 10 dakikadan kısa bir süre onaylanmaktadır. Bu süre muhasebe birimimizin yoğunluğuna göre 15-20 dakikaya uzayabilir. Sizlerde Havale EFT ve FAST ödeme yöntemi ile Vücut Çorabı Satın Almak isterseniz 7 gün 24 saat FanteziKostum.com üzerinden sipariş verebilirsiniz.


Uygun Fiyatlı Vücut Çorabı Modelleri

Sitemizde bulunan bütün ürünler enflasyona karşı en dip fiyatlardan satış yapılmaktadır. Bu sayede siz değerli kullanıcılarımız her zaman en uygun fiyata Fantezi Giyim sahibi olabilirsiniz. Sürekli değişen döviz kuruna karşılık olarak sitemizdeki ürünler dolar kurunu etkilemeksizin herhangi bir zam uygulanmamıştır. Bu sayede siz değerli müşterilerimiz dövizin artışına bağlı kalmaksızın HER ZAMAN EN UYGUN fiyata Vücut Çorabı sahibi olabilirsiniz.


En Kaliteli Vücut Çorabı Ürünleri FanteziKostum.com'da

Kuruluş tarihimizden itibaren sürekli olarak Premium Kalitede hizmet sağlayan FanteziKostum.com güncel olarak piyasada bulunan en kaliteli ürünlerin satışını yapmaktadır. Premium Kalite Vücut Çorabı ürünlerinin sahibi olabilirsiniz. Kaliteli dokuya ve benzersiz tasarımlara sahip olan fantezi giyim ürünleri, kendinizi harika hissetmenizi sağlar. FanteziKostum.com, çok sayıda markanın fantezi giyim ürünlerini uygun fiyatlarla satın almanızı sağlar. Zevkinize ve bütçenize göre seçtiğiniz tüm fantezi giyim ürünlerini evinizin konforunda tek bir tıkla sipariş verebilirsiniz.  

File ve çorap erkek cinsini her zaman tahrik etmiştir. Genellikle herkes bacak çorabını bilir.Bacağı saran ve oldukça güzel gösteren çoraplardır. Vücut çorapları da aynı şekilde komple vücudu sararak hem kendine hem karşı cinse özgüven verir.

Bütün vücut ayrıntılarını ve özel bölgelerini sadece çorabın koyuluğu gizlerken ipler arasında her yeri belli ediyor.Karşı cins de özel bölgeleri direkt olarak görmektense böyle her yerini  belli edip ama direkt olarak göstermeyen ürünlerden daha çok tahrik oluyor.

Vücut çorapları içi belli ettiği gibi vücudu sarar da . Vücudu sarması sarkık bölgeler varsa toparlamasına yardım eder. Sıkı ve diri bir vücut görüntüsü sağlar. Vücudunun güzel görünmesi bir kadının cazibesini ve kendine olan güvenini arttırır. Partnerine özgürce korkmadan yaklaşabilir.

Bu vücudunuzu seksi gösterecek, partneriniz sizi gördüğünde cinsel ilişkiye girmek için can atacağı vücut çorabı ürünü gibi bir sürü ürün sitemizde bulunuyor. Cinsel ve iç giyim konusunda kaliteden ödün vermeyin. Sitemizde en kaliteli ürünleri en uygun fiyata sunuyoruz.

Vücut çorabı genelde fantezi iç giyimi olarak tercih edilmektedir. Vücut çorabı kadınların eşlerini etkilemek için kullandıkları bir iç giyim ürünüdür. Vücut çorabı ince ten çorabının tulum gibi tüm vücudu saran şeklidir. Vücudu gösteren bir yapıya sahip olduğu için genelde fantezi giyimi olarak kullanılmaktadır. Erkeklerin ilgisini çeken bir yapısı vardır. Dar ve içi kısmen gösteren yapısı erkeğin eşine olan ilgisini artırarak ona karşı meraklanmasını sağlar. Bunun sonucunda da erkek eşine daha çok ilgi duyarak ona bağlanmasını sağlar.


Vücut çorabı tercih edilirken size katacağı estetik görüntü kadar dikişsiz ve pamuklu olmasına da dikkat edilmelidir. Çünkü erkekler karşısında kendinden emin ve kaşınma hissini olmayan bir kadın görmek ister. Karşılarında kaşınan ve üzerindeki kıyafeti çekiştiren bir kadın görmek istemezler. O nedenle de seçiminizi iyi yapmanız gerekmektedir. Vücut çorabının erkeğin dikkatini çekmesinin bir nedeni de vücudu saran bir görüntüsünün olmasıdır. Vücudu saran ama vücudu sıkmayan bir vücut çorabı kullanılması en doğrusu olacaktır. Çorabın pamuklu olması önemlidir. En çok tercih edileni genelde delikli olan modelleridir. Erkekler daha çok yarı gizli olan kıyafetleri daha çekici bulmaktalar. Elerine hediye alırken de bu modelleri tercih etmektedirler.

Kadınların vücutlarına dikkat ettikleri kadar seçtikleri vücut çoraplarına da dikkat etmeleri sonucunda daha iyi bir ilişki yaşayabilirler. Vücut çorapları daha çok fantezi için tercih edilen bir iç giyimi olduğu için çok sayıda üretilmektedir ve her yerde satılmaktadır. Birçok markanın da çeşitli modellerde vücut çorabı vardır. Tül giymiş gibi bir görünüm kazandıran vücut çorabı kadına ayrı bir çekicilik katmaktadır. Kadında bu çekiciliğini eşine kendine bağlamak için kullanacağından seçimini iyi yapması gerekmektedir. Seçimlerinde erkeğin düşüncelerini de önemsemelidir. Erkeğin düşüncesinin önemsenmesi kadını eşinin gözünde daha çekici ve güven veren bir görünüm almasını sağlamaktadır. Bu önemli bir detaydır. Kadının çekici olması her konuda erkek için önemli olduğu kadar ikili ilişkide de oldukça önemlidir. Vücut çorapları son zamanlarda fantezi iç giyimde en çok tercih edilen iç giyim ürünüdür. Vücut çoraplarını birçok kadın sağlık açısından da tercih etmektedir. Elbise ve eteklerin altından giyilen çorapların kayması sorunun önüne geçebilmek için giyilmektedir. Bazen uzun kollu vücut çorapları giyilerek askılı elbiselere ayrı bir ambiyans katılır. Sadece iç giyim olarak değil dış giyimi süslemek için kullanılan bir aksesuardır.